AHOJ!

Jmenuji se Jolana a vítám Vás na našich
on-line stránkách květinářství
z Českých Budějovic

Jakožto menší rodinné květinářství, máme možnost získat dostatečný čas pro tvorbu, aranžování a hraní si s  vazbou květin. Našim cílem a hlavní prioritou je vyhovět zákazníkovi v jeho přání a představách.

Naše květinářství se může pyšnit čerstvostí  řezaných i  hrnkových květin, které jsou dováženy z květinových burz z různých krajů světa, některé z nich i z ČR. Prodejem dekorativních předmětů, umělých květin, věnců a prodejem hřbitovního zboží.

Nyní jsme se pro vás rozhodli spustit on-line objednávku květin spojenou s rozvozem. Ne vždy je totiž možnost obdarovat milovanou osobu květinou a proto jsme zde pro vás my.

„Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.“
—  Honoré De Balzac

Co o nás zákazníci říkají?

Kateřina V.

Nádherná kytice s rychlým doručením na poslední chvíli.

Kateřina V.
Soňa D.

Květiny České Budějovice jsem oslovila pro mou svatební výzdobu. Vše bylo v naprostém pořádku a paní Děkanová mi splnila veškeré mé požadavky.

Soňa D.
Adéla P.

Při výběru svatební kytice jsem měla pouze představu, jak by kytice mohla vypadat. Svatba byla na začátku října, společně jsme vybrali květiny, které by se mohly hodit a vznikla z toho překrásná vřesová kytice, kterou všichni obdivovali. Květiny České Budějovice mohu jen doporučit.

Adéla P.