Rozvoz květin v sobě skrývá jistou dávku romantiky a překvapení.
Doručení květin je způsob, jak obdarovávanému člověku ukázat svou romantickou duši, nastolit moment překvapení a získat si klíč k srdci každé ženy či muže. Přeci jen pomocí chatu člověk pořádně nevyjádří lásku a potěšení tak, jako to dokáže voňavý pugét z různých druhů květin.

Pondělí – Pátek

Objednané zboží doručujeme každý všední den mezi 8.- 20. hodinou. Zboží je možné doručit, pokud je objednávka přijata a zaplacena do 16:00 hodin, předchozího dne.

Dopravu zajišťujeme vlastními vozy. Během objednávky je možné napsat konkrétní čas předání, avšak u rozvozu ho nemůžeme vzhledem k nepředvídatelnosti dopravy nijak zaručit. Kurýři budou Vaše květiny většinou doručovat v rozmezí +-1-2 hodin od Vámi zadaného času. Doporučujeme tedy do času doručení zapsat denní dobu, kdy bude příjemce na daném místě k zastižení (př.: “9:00 hodin – 11:00 hodin” nebo “odpoledne od 14:00 hodin”).Víkendy a Státní svátky
:

Objednané zboží doručujeme mezi 9. – 20. hodinou.

Zboží je možné doručit o víkendu a ve státní svátek, pokud je objednávka přijata a zaplacena do 16:00 hodin v pracovní den, který předchází víkendu, nebo státnímu svátku.

Vzhledem ke zkušenostem doporučujeme objednávat květiny minimálně dva dny před doručením. Vzniká nám tak čas, kdy se můžeme maximálně věnovat vaší objednávce a dokoupit potřebný, chybějící materiál. U expresních objednávek je nutné telefonické ověření (+420739491557), zda bude doručení možné.

České Budějovice
Dobrá Voda u Českých Budějovic
Litvínovice
Rudolfov
Hrdějovice
Dubné
Branišov
Hůry
Homole
Hluboká nad Vltavou
Dasný
Borošov nad Vltavou
Lišov
Hosín
Zliv
Pištín
Jankov
Borovany
Kamenný Újezd
Petříkov
Trhové Sviny

Smuteční vazba: krematorium na hřbitově sv. Otýlie v Českých Budějovicích.

Pro objednávky s doručením nejdříve za 24 hodin od objednání.

Město České Budějovice + 5 km – ZDARMA
Okres České Budějovice – 199 Kč

Expresní objednávky pro doručení za 3 – 24 hodin od přijetí platby objednávky.

Město České Budějovice + 5 km – 149 Kč
Okres České Budějovice – 249 Kč.

  • Dobírkou: objednávku lze uhradit hotově při převzetí.

  • Předem – převodem na účet č. ú: 2024919002/5500 – objednávka bude považována za přijatou až v momentě jejího zaplacení, 1 až 2 dny, okamžitá platba.

  •        Předem – v hotovosti, nebo kartou – objednávku lze uhradit předem v kamenné prodejně květinářství na adrese Horní 2625, 370 04 České Budějovice.